Retelistica

Produse pe pagină:
Sortare după:

1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km for all (DEM-310GT)

Tip Conexiune: Wired Tip Dispozitiv: Accesorii Standarde: 1000Base-LX port (IEEE 802.3z st..

277,03 Lei

1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m for all (DEM-311GT)

Tip Conexiune: Wired Tip Dispozitiv: Accesorii Rata de Transfer: 10/100/1000 Mb/s Alimentare: 3.1-3...

205,47 Lei

10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter (DMC-300SC)

Tip Conexiune: Wired Tip Dispozitiv: Accesorii Rata de Transfer: 10/100 Mb/s Alimentare: 7.5V 1.5A P..

376,29 Lei

10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter (DMC-515SC)

Tip Conexiune: Wired Tip Dispozitiv: Accesorii Rata de Transfer: 10/100 Mb/s Alimentare: 7.5V 1.5A A..

664,82 Lei

Access point exterior 300Mbps, High Power, 5GHz, ant. omni-directionala 13dBi, TP-LINK (CPE510)

Tip Conexiune: Wireless Tip Dispozitiv: Acces Point Rata de Transfer: 300 Mb/s Standarde: IEEE 802.1..

258,59 Lei

Access Point pentru exterior CPE 2.4GHz 300Mbps 9dBi, TP-LINK CPE210

Tip Conexiune: Wireless Tip Dispozitiv: Acces Point Rata de Transfer: 300 Mb/s Standarde: IEEE 802.1..

203,43 Lei

Access Point Wireless N 300Mbps cu posibilitate de montare pe tavan, alimentare POE, TP-LINK EAP110

Tip Conexiune: Wireless Tip Dispozitiv: Acces Point Rata de Transfer: 300 Mb/s Standarde: IEEE 802.1..

154,40 Lei

Adaptor powerline Range Extender Wi-Fi 300Mbps TP-LINK TL-WA860RE

Tip Conexiune: Wireless Tip Dispozitiv: Adaptor Powerline Rata de Transfer: 300 Mb/s Standarde: IEEE..

117,63 Lei

Adaptor retea USB 2.0 10/100 Ethernet, TP-LINK (UE200)

Tip Conexiune: Wired Tip Dispozitiv: Placa Retea Rata de Transfer: 10/100/1000 Mb/s Interfata: USB 2..

53,90 Lei

Adaptor retea USB 3.0 Gigabit Ethernet, TP-LINK (UE300)

Tip Conexiune: Wired Tip Dispozitiv: Placa Retea Port-uri: 10/100/1000Mbps RJ45 Ethernet Port (outpu..

72,28 Lei

Adaptor USB 3.0 Wireless AC1200, Dual Band, TP-LINK Archer T4U

Tip Conexiune: Wireless Tip Dispozitiv: Adaptor Wireless Rata de Transfer: 1200Mbps Standarde: IEEE ..

117,63 Lei

Adaptor USB wireless Dual Band AC600 TP-LINK Archer T2UH

Tip Conexiune: Wireless Tip Dispozitiv: Adaptor Wireless Rata de Transfer: 500 Mb/s Standarde: IEEE ..

96,79 Lei

Adaptor Wireless de mare putere mini USB 300Mbps TP-LINK TL-WN822N - doua antene fixe

Tip Conexiune: Wireless Tip Dispozitiv: Adaptor Wireless Rata de Transfer: 300 Mb/s Standarde: IEEE ..

61,25 Lei

Adaptor Wireless Dual Band AC600, USB 2.0, Archer T2U

Tip Conexiune: Wireless Tip Dispozitiv: Adaptor Wireless Rata de Transfer: 600 Mbps Standarde: IEEE ..

72,28 Lei

Adaptor Wireless N USB 150Mbps, nano, TP-LINK TL-WN725N

Tip Conexiune: Wireless Tip Dispozitiv: Adaptor Wireless Rata de Transfer: 150 Mb/s Standarde: IEEE ..

34,28 Lei

Adaptor Wireless USB 150Mb/s TP-LINK TL-WN722N antena detasabila 4dBi

Tip Conexiune: Wireless Tip Dispozitiv: Adaptor Wireless Rata de Transfer: 150 Mb/s Standarde: IEEE ..

44,09 Lei

Adaptor wireless USB 300M, Nano, D-LINK (DWA-131)

Tip Conexiune: Wireless Tip Dispozitiv: Placa Retea Rata de Transfer: 300 Mb/s Standarde: IEEE 802.1..

47,36 Lei

Adaptor Wireless USB 300Mb/s TP-LINK TL-WN821N

Tip Conexiune: Wireless Tip Dispozitiv: Adaptor Wireless Rata de Transfer: 300 Mb/s Standarde: IEEE ..

46,54 Lei

Adaptor wireless USB3.0 AC1900 dual-band, D-LINK (DWA-192)

Tip Conexiune: Wireless Tip Dispozitiv: Adaptor Wireless Rata de Transfer: 1900Mbps Standarde: 802.1..

246,45 Lei

Antena Directionala EXTERIOR 2.4GHz 14dBi TP-LINK TL-ANT2414A

Tip Dispozitiv: Antena Aplicatie: Exterior Radiatie: Directionala Frecventa: 2.4GHz~2.5GHz Impedanta..

290,46 Lei

Antena Directionala INT/EXT 2.4GHz 9dBi TP-LINK TL-ANT2409A

Tip Dispozitiv: Antena Acoperire: 1.77km/1km/140m @ 1/11/54 MBPS Aplicatie: Interior/Exterior Radiat..

105,37 Lei

Antena Omni-Directionala INTERIOR 2.4GHz 8dBi TP-LINK TL-ANT2408CL, conector RP-SMA tata

Tip Dispozitiv: Antena Aplicatie: Interior Radiatie: Omni-directionala Frecventa: 2.4GHz Impedanta: ..

31,83 Lei

Antena Omnidirectionala EXTERIOR 2.4GHz 12dBi TP-LINK TL-ANT2412D

Tip Conexiune: Wireless Tip Dispozitiv: Antena Frecventa: 2.4GHz~2.5GHz Aplicatie: Exterior Impedant..

194,85 Lei

AP exterior wireless 300Mbps 5GHz, TP-LINK (WBS510)

Tip Conexiune: Wireless Tip Dispozitiv: Acces Point Rata de Transfer: 300 Mb/s Standarde: IEEE 802.1..

284,33 Lei

AP wireless exterior AC1200, Dual-Band, D-Link (DAP-3662)

Tip Conexiune: Wireless Tip Dispozitiv: Adaptor Wireless Rata de Transfer: 1200Mbps Standarde: IEEE ..

1.430,59 Lei

AP Wireless N 300Mbps, 2 antene, Tenda (AP4)

Tip Conexiune: Wireless Tip Dispozitiv: Acces Point Rata de Transfer: 300 Mb/s Standarde: IEEE 802.1..

112,76 Lei

AP Wireless N 300Mbps, 3 antene, Tenda (AP5)

Tip Conexiune: Wireless Tip Dispozitiv: Acces Point Rata de Transfer: 300 Mb/s Standarde: IEEE 802.1..

127,98 Lei

Cablu Extensie Antena 2.4GHz 5M TP-Link TL-ANT24EC5S

Tip Dispozitiv: Accesorii Lungime: 5 Metri Frecventa: DC ~ 3GHz Impedanta: 50Ω Nominal Conector: RP-..

62,48 Lei

Cablu extensie antena wireless 3m TP-LINK TL-ANT24EC3S

Tip Conexiune: Wireless Tip Dispozitiv: Accesorii Frecventa: DC ~ 3GHz Aplicatie: Interior/Exterior ..

44,09 Lei

Injector Power Over Ethernet (POE) TP-LINK TL-PoE150S

Tip Conexiune: Wired Tip Dispozitiv: PoE (Power over Ethernet) Rata de Transfer: 10/100 Mb/s Interfa..

107,83 Lei

Kit 2 Adaptoare Powerline AV1200 cu 3 porturi Gigabit si Passthrough TP-LINK TL-PA8030PKIT

Tip Conexiune: Wired Tip Dispozitiv: Adaptor Powerline Rata de Transfer: 1200Mbps Standarde: HomePlu..

528,24 Lei

Kit adaptor AV500 WiFi Powerline Ethernet 500Mbps TP-LINK TL-WPA4220KIT

Tip Conexiune: Wireless Tip Dispozitiv: Adaptor Powerline Rata de Transfer: 500 Mb/s Standarde: Home..

258,59 Lei

Kit Adaptor Powerline AV500, priza AC, ultra compact, 2 port LAN, 2 buc., TP-LINK (TL-PA4020PKIT)

Tip Conexiune: Wired Tip Dispozitiv: PoE (Power over Ethernet) Rata de Transfer: 10/100 Mb/s Standar..

286,78 Lei

Kit Adaptor Powerline 500Mbps, ultra compact, AC pass through, port 10/100Mbps, TP-LINK - 2 bucati

Tip Conexiune: Wired Tip Dispozitiv: Adaptor Powerline Rata de Transfer: 500 Mb/s Standarde: HomePlu..

225,49 Lei

Kit Adaptor Powerline 500Mbps, ultra compact, port 100Mbps, TP-LINK TL-PA4010KIT

Tip Conexiune: Wired Tip Dispozitiv: Adaptor Powerline Rata de Transfer: 500 Mb/s Standarde: HomePlu..

183,82 Lei

Kit Power Over Ethernet (POE) Injector+Splitter TP-LINK TL-PoE200

Tip Conexiune: Wired Tip Dispozitiv: PoE (Power over Ethernet) Rata de Transfer: 10/100 Mb/s Interfa..

117,63 Lei

Media Convertor RJ-45 1000Mbps la fibra SC multi mode 1000Mbps, TP-LINK MC200CM

Tip Conexiune: Wired Tip Dispozitiv: Accesorii Rata de Transfer: 10/100/1000 Mb/s Standarde: IEEE 80..

221,82 Lei

Media Convertor RJ-45 1000Mbps la fibra SC single mode 1000Mbps, TP-LINK MC210CS

Tip Conexiune: Wired Tip Dispozitiv: Accesorii Rata de Transfer: 10/100/1000 Mb/s Standarde: IEEE 80..

160,53 Lei

Media Convertor RJ-45 1000Mbps la slot SFP 1000Mbps, suport module miniGBIC, TP-LINK MC220L

Tip Conexiune: Wired Tip Dispozitiv: Accesorii Rata de Transfer: 10/100/1000 Mb/s Standarde: IEEE 80..

89,44 Lei

Media Convertor RJ-45 100Mbps la fibra SC multi mode 100Mbps, TP-LINK MC100CM

Tip Conexiune: Wired Tip Dispozitiv: Accesorii Rata de Transfer: 10/100 Mb/s Standarde: IEEE 802.3, ..

142,15 Lei

Media Convertor RJ-45 100Mbps la fibra SC single mode 100Mbps, TP-LINK MC111CS

Tip Conexiune: Wired Tip Dispozitiv: Accesorii Rata de Transfer: 10/100 Mb/s Standarde: IEEE 802.3, ..

133,57 Lei

Media Convertor RJ-45 100Mbps la fibra SC single mode 100Mbps, TP-LINK MC112CS

Tip Conexiune: Wired Tip Dispozitiv: Accesorii Rata de Transfer: 10/100 Mb/s Standarde: IEEE 802.3, ..

129,89 Lei

MFP Server, un port USB2.0, TP-LINK TL-PS310U

Tip Conexiune: Wired Tip Dispozitiv: Print Server Rata de Transfer: 10/100 Mb/s Interfata: Port USB ..

218,14 Lei

Modul miniGBIC multi mode TP-LINK TL-SM311LM

Tip Conexiune: Wired Tip Dispozitiv: Accesorii Rata de Transfer: 1.25Gbps Standarde: IEEE 802.3z, CS..

80,86 Lei

Modul miniGBIC single mode TP-LINK TL-SM311LS

Tip Conexiune: Wired Tip Dispozitiv: Accesorii Rata de Transfer: 1.25Gbps Standarde: IEEE 802.3z, CS..

78,41 Lei

Modul SFP 1000Base-BX WDM Bi-directional single fiber TP-LINK TL-SM321A

Tip Conexiune: Wired Tip Dispozitiv: Accesorii Rata de Transfer: 1.25Gbps Standarde: IEEE 802.3z, CS..

154,40 Lei

Modul SFP 1000Base-BX WDM Bi-directional single fiber TP-LINK TL-SM321B

Tip Conexiune: Wired Tip Dispozitiv: Accesorii Rata de Transfer: 1.25Gbps Standarde: IEEE 802.3z, CS..

93,12 Lei

Mufa Surge Protector Antena TP-Link TL-ANT24SP

Tip Dispozitiv: Accesorii Frecventa: DC ~ 3GHz Impedanta: 50Ω Nominal Conector: N-Type Plug si N-Typ..

68,60 Lei

Placa de retea Gigabit 10/100/1000Mbps PCI-E mini, TP-LINK TG-3468

Tip Conexiune: Wired Tip Dispozitiv: Placa Retea Rata de Transfer: 10/100/1000 Mb/s Standarde: IEEE ..

52,67 Lei